Догляд за лезами

Правила обслуговування

Щоб зменшити частоту заточки, ковзаняр має сушити леза, застосовувати масло та користатись м’якими чохлами, щоб запобігти іржі на металі з високим вмістом вуглецю. Також рекомендується послуговуватися жорсткими чохлами при ходьбі по будь-якій поверхні, включаючи гумові мати.

Без контакту метала з металом, більшість спортсменів гострять свої ковзани кожні чотири-п'ять тижнів. Зазвичай дотик до металу трапляється, коли ребро одного леза торкається носка другого ковзана при виконанні двійних та потрійних стрибків. Тому на лезі може утворитись цятка, чи декілька міліметрів кромки буде знято, що призведе до необхідності повторної заточки.

Видалення іржі

Переважне число лез для змагань у фігурному катанні робиться з вуглецевої сталі, яка схильна до іржавої сльоти. Як уже зазначалось, головною перевагою цих лез є плавний хід кромки по льоду та твердість, завдяки значному відсотку вуглецю, притаманному матеріалу. Якщо ковзаняр не витре гаразд леза та триматиме їх неналежним чином, вигулькне іржа. За допомогою масла та набору проти іржі можна легко зробити сервісне обслуговування. Можна наглядно довести, наскільки це просто робиться відповідними інструментами. Спробуйте самі та порадьте іншим.