Історія виникнення англійських лез

Більшість істориків дійшли згоди, що кататись по льоду двома окремими лезами почали наприкінці 14-го сторіччя в Нідерландах. Те катання було загалом примітивне і спочатку зосереджувалося на вмінні ковзати та виписувати геометричні фігури; кола і закрутисті вісімки.

Оскільки ковзани в Європі набували популярності, у 1696 році королівському майстру Джону Вільсону доручили зробити пару лез для Вільяма ІІІ. Чутка про інженера з Шефілда ходила по всій Англії, вславляючи його добротні інструменти, ремісничу вправність та непересічну постать. Королівське схвалення сприяло зростанню бізнеса Джона Вільсона, і у 1840-х роках, коли міцний зв’язок з Британською короною тривав, королеві Вікторії прийшло на думку замовити пару ковзанів для себе та принца Альберта.

На початку двадцятого сторіччя відомі інженери Гаттерслі та Девідсон (десь 1894 року) придбали справу Джона Вільсона, піднявши свою репутацію в царині інновацій. Потім престижна ковзанярська компанія Мітчел & Кінг долучилась до стабільного бізнесу у 1997 році, створивши наразі відомий бренд HD Sports, неперевершеного лідера в глобальній індустрії фігурного катання.

HD Sports — це провідний виробник ковзанярських лез, який робить надзвичайні леза для спортсменів світового класу. Національні, світові та олімпійські чемпіони обирають наші леза Джон Вільсон та МК,  зважаючи на них більше, ніж на будь-який інший бренд.

Маючи видатну 324-річну історію, в нас глибоко вкорінена жага до катання на ковзанах. Ми розуміємо, що точність та експлуатаційні якості роблять чемпіонів.

Ми — новатори в технології лез — як і раніше заохочуємо передовий досвід в ковзанах та вживаємо революційні виробничі методи, розсуваючи межі можливого в спорті.

Ми робимо леза для чемпіонів.