Фігурні леза John Wilson

Фігурні леза John Wilson

Трьохсотлітня історія бренду

John Wilson — британська торгівельна марка, що займається проектуванням, розробкою, виробництвом та продажем лез для фігурного катання понад три сотні років.

На даний час, брендами John Wilson та Mitchel & King володіє компанія HD Sports зі штаб-квартирою у Шеффілді, в англійському містечку в Південному Йоркширі.

Історія компанії починається з 1696 року. ЇЇ засновник Джон Вільсон був королівським майстром з виготовлення інструментів та інженером в Шеффілді. Він привернув увагу британської королівської сім’ї, яка замовила Вільсону пару ковзанів для короля Вільгельма ІІІ.

Слава John Wilson зростала і в 1841 році королева Вікторія доручила компанії створити пару ковзанів для неї та її чоловіка, принца Альберта.

Інженери Hattersley & Davidson придбали компанію на початку ХХ століття і ще більше зміцнили репутацію John Wilson в області інновацій. І нарешті, в 1997 році John Wilson та Mitchel & King об’єднались і ввійшли до складу корпорації HD Sports.

Фігурні леза John Wilson

Виготовлення фігурних лез починається з лазерної різки сталі, яка потім проходить 55 етапів обробки і 6 рівнів гартування. Далі, за допомогою ручної праці, майстер шліфує кожен клинок і наносить на нього захисне покриття. Особлива увага приділяється кожній деталі, з точністю до міліметра, роблячи лезо досконалим. Завдяки цьому вдається досягти достатньої гнучкості і легкості, що дозволяє фігуристам краще контролювати ковзан, вище стрибати і пересуватися по льоду зі збільшеною швидкістю.

Багаточисельні національні, світові та олімпійські чемпіони отримали перемогу на клинках John Wilson. Фігурні леза John Wilson відзначені позначкою найвищої якості. Вони відрізняються від звичайних більшою міцністю, гнучкістю та стійкістю до корозії.

Леза для фігурного катання John Wilson не тільки допомагають в перемогах на чемпіонатах, але й закликані допомогти спортсменам вдосконалювати свої навички на льоду.Wilson Coronation Ace

Wilson Coronation Ace

Фігурні леза Wilson Coronation Ace — найбільш збалансовані леза для тих, хто остаточно вирішив ..

5 513 грн

Wilson Coronation Dance

Wilson Coronation Dance

Wilson Coronation Dance — професійні танцювальні леза від лідера галузі компанії HD Sports..

5 670 грн

Wilson Gold Seal

Wilson Gold Seal

Фігурні леза Wilson Gold Seal — топова модель професійних лез від лідера галузі компанії HD Spo..

13 388 грн

Wilson Gold Seal Revolution

Wilson Gold Seal Revolution

Wilson Gold Seal Revolution — топова модель професійних лез від лідера галузі — компанії HD Sports (..

16 380 грн

Wilson Jubilee

Wilson Jubilee

Класична модель початкового та середнього рівня відомого англійського виробника. Підходить для вивче..

1 418 грн

Wilson Majestic

Wilson Majestic

Призначені для початкових фігуристів, які вивчають стрибки в один та два оберти.Радіус кривизни осно..

2 835 грн

Wilson Coronation Ace Lite

Wilson Coronation Ace Lite

Під надхненням відмінних результатів і прориву, який справила серія Revolution, дизайнери компанії..

6 300 грн

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)